Wielu naszych Klientów pyta nas o nasze procedury bezpieczeństwa, pytają się o gwarancję, że dane, które nam powierzyli są w pełni bezpieczne. Postanowiliśmy napisać kilka słów wyjaśnienia odnośnie naszej polityki bezpieczeństwa i naszej postawy w kontekście ochrony powierzonej nam tajemnicy. 

Klinika powstała jako zalążek międzynarodowej struktury, która ma przerodzić się w jedną z najważniejszych instytucji z zakresu odzyskiwania danych i informatyki śledczej na świecie. Poświęciliśmy najlepsze lata naszego życia w stworzenie tej marki. Jedną z naszych domen jest całkowitka ochrona powierzonych nam danych. W naszej działalności zdarzają się różne sytuacje w których musimy działać bardzo rozważnie i zawsze w obronie interesów naszych Klientów. 

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy mamy dostęp do odzyskiwanych danych. Cechuje nas bardzo profesjonalne podejście, mamy do czynienia z setkami nośników w skali miesiąca. Sprawdzamy jakość odzyskanych plików i absolutnie nie analizujemy odzyskiwanej przez nas treści. 

Do procesu odzyskiwania danych ma dostęp ograniczona ilość osób - jedynie najbardziej zaufani pracownicy, których liczba jest ograniczona do niezbędnego minimum. 

Jeżeli z jakiegoś powodu macie wątpliwości, jakiekolwiek pytania odnośnie bezpieczeństwa, poufności - prosimy o kontakt, bardzo chętnie odpowiemy na każde pytanie. 

Galeria