Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

Odzyskujemy dane ze wszystkich nośników danych

Jeżeli jesteś na tej stronie to bardzo prawdopodobne, że masz problem, który my możemy rozwiązać. Dysponujemy narzędziami, wiedzą, doświadczeniem - wszystkim tym, dzięki czemu śmiało możemy powiedzieć, że jeżeli ktoś na świecie ma pomóc rozwiązać Twój problem z danymi - to jesteśmy to właśnie my. O ile dane są jeszcze do odzyskania - to my tego dokonamy. Nie odzyskamy jednie danych bezpowrotnie nadpisanych oraz takich, które były np. na dysku twardym, który doznał głębokich zapiłowań cylindrycznych. 

Nasza firma posiada pełne przygotowanie, wyposażenie, kompetencje w zakresie odzysku danych z dysku twardego HDD, dysku SSD, każdego rodzaju karty pamięci, pendriva, macierzy RAID, serwera NAS, dyktafonu, telefonu, smartfona, tabletu, płyty CD/DVD.
 

Nasze realizacje, nasze sukcesy

Wystartowaliśmy w roku 2013. Od tego czasu mamy za sobą kilka tysięcy udanych realizacji odzyski danych z najróżniejszych nośników. Do naszego laboratorium trafiały nośniki o bardzo wysokim poziomie komplikacji usterki. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi referencjami oraz opiniami na nasz temat - będzie bardzo łatwo zweryfikować reputację naszego laboratorium. 
 

Diagnoza – wstępna analiza stanu nośnika jest bezpłatna i niezobowiązująca

Nawet w przypadku diagnoz ekspresowych – nie pobieramy opłat za diagnozę. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w których Klienci mają kontakt z załogą techniczną, istnieje możliwość zadawania pytań, konsultowania swojego przypadku.
 

Krótkie terminy, gotowość do zleceń specjalnych, ekspresowych

W przypadku zleceń ekspresowych nasza załoga jest gotowa działać nawet w trybie 24h na dobę niezależnie od dnia tygodnia, świąt itp. Jesteśmy w stanie działać z najtrudniejszymi przypadkami – na najwyższym światowym poziomie.
 

Bezpłatny, niezobowiązujący odbiór i odesłanie nośnika na terenie całej Polski

W przypadku Warszawy możemy podesłać naszego kierowcę, w przypadku całej Polski – wysyłki realizujemy zamawiając na nasz koszt kurierów. Wcześniej przekazujemy dokładne wytyczne związane z odpowiednim przygotowaniem nośnika do wysyłki. Nośnik, który trafi do nas następnie poddawany jest bezpłatnej diagnozie. Niezależnie od decyzji Klienta – nośnik zostanie odesłany również na nasz koszt – nie ważne czy Klient zdecyduje się na naszą usługę, czy też nie – wysyłka zostanie zrealizowana bezpłatnie w obie strony!

Aby zamówić kuriera lub naszego kierowcę – wystarczy się z nami skontaktować – my dalej poprowadzimy za rękę.
 

Własne laboratorium

Posiadamy własne laboratorium – bardzo niewiele zleceń oddajemy na zewnątrz – co niekiedy zdarza się np. w przypadku konieczności szerszej konsultacji trudnego przypadku. Posiadamy oddzielne pomieszczenie wyposażone w komorę laminarną służącą otwierania i pracy z uszkodzonymi dyskami twardymi.
 

Nasze wyposażenie

Dysponujemy absolutnie wszystkimi najważniejszymi narzędziami niezbędnymi do odzyskiwania danych ze wszelkich nośników. Dysponujemy najważniejszymi i najlepszymi dostępnymi na rynku systemami sprzętowo-programowymi do pracy z dyskami twardymi, dyskami SSD, wszelkimi pamięciami flash, macierzami RAID, serwerami NAS.
 

Nasza załoga

W skład naszego zespołu wchodzą osoby posiadające najwyższe kompetencje w dyscyplinie odzyskiwania danych. Są wśród nas osoby, które przez lata wyznaczały standardy w dziedzinie odzysku danych, wprowadzały najwyższe standardy.
 

Szeroka wiedza na temat nauk ścisłych

Dysponujemy szeroką wiedzą na temat elektroniki, matematyki, mechaniki i dopiero na końcu informatyki – tak zwana informatyka jest z naszej perspektywy ostatnią kompetencją niezbędną do poprawnego przeprowadzania odzysku danych.
 

Tylko zaufane osoby w zespole

Nasza załoga to dosłownie kilka zaufanych osób, które pracują ze sobą od dłuższego czasu. Nikt, kto jest nowy nigdy nie zostanie dopuszczony do kontaktu z nośnikami oraz wrażliwymi danymi naszych Klientów. Oprócz podstawowych procedur bezpieczeństwa – ta naczelna zasada związana z doborem personelu zapewnia bezpieczeństwo nam oraz naszym Klientom. Osobami nadzorującymi pracę naszej jednostki odzyskującej dane jest właściciel firmy Iwo Czerniawski oraz jego matka – powołana na tę funkcję ze względu na wysoki poziom odpowiedzialności.
 

Wsparcie największego serwisu elektronicznego w Polsce

Równolegle z firmą odzyskującą dane, w oparciu o infrastrukturę Kliniki Danych wyrosła największa w Polsce firma serwisowa, jedna z największych w Europie. Równolegle działająca z Kliniką Danych firma serwisowa stanowi jednocześnie ogromne wsparcie dla laboratorium odzyskującego dane – istnieje niezliczona ilość przypadków w których interwencja elektroniczna jest jedyną możliwą ścieżką odzysku danych – np. w przypadku nowoczesnych urządzeń mobilnych uszkodzonych w wyniku zalania. Współpraca naszych specjalistów odzyskiwania danych z serwisantami – elektronikami serwisu – jest niezastąpiona!
 

Stały rozwój

Nie stoimy w miejscu. Cały czas inwestujemy w rozwój, szkolimy się, uczestniczymy w konferencjach, szkoleniach, wymieniamy opinie ze technikami z innych firm. Nie ma dnia abyśmy nie byli na łączach ze specjalistami z zakresu odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej z innych państw. Inwestujemy we wszelkie niezbędne do naszej pracy nowinki techniczne z zakresu odzyskiwania danych.
 

Nasz cel

Stworzenie najlepszego laboratorium odzyskiwania danych działającego na poziomie międzynarodowym! Idziemy do tego celu od lat, odnieśliśmy niezliczoną ilość sukcesów, stworzyliśmy wspaniały zespół, przy okazji tworzenia i rozwoju firmy odzyskującej dane stworzyliśmy największą w Polsce firmę serwisującą elektronikę.

Galeria